top of page

Yeah!not (czy też Yeah!net, żeby było bardziej sieciowo) to firma zajmująca się szeroko pojętą promocją w Internecie. Nasze doświadczenie obejmuje:

 

  • webdesign (od podstaw lub optymalizacja)

  • działania e-commerce (od A do Z, w tym także zagadnienia prawne)

  • działania SEM/SEO (copywriting, redakcja tekstów sprzedażowych, content marketing, Google AdWords i inne)

  • obsługę i optymalizację kanałów social media (w tym Facebook, Twitter, YouTube czy Pinterest)

  • pracę z grafiką (projektowanie layoutów, bannerów, logotypów) i video (filmowanie, montaż filmów na YouTube i nie tylko)

  • obsługę i serwisowanie domen

 

Wszystkie te działania możemy dla Ciebie wykonać po konkurencyjnych cenach i na najwyższym poziomie, korzystając z doświadczenia swojego lub naszych współpracowników (wśród nich znajdują się informatycy oraz web-developerzy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych). Skrupulatnie rozliczamy się ze wszystkich wydatków i wystawiamy faktury VAT.

 

Pracujemy dla osób prywatnych, małych, dopiero rozwijających się firm, a także dużych przedsiębiorstw z wieloletnią tradycją (możesz to sprawdzić w sekcji 'Projekty'). Pod względem wkładu pracy wszystkich traktujemy po równo. Wiemy, że w internecie nie ma drogi na skróty - nawet dla szczwanych psowatych.

 

Sam Yeah!not to dwóch młodych, wykształconych ludzi z bogatym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Szczycimy się możliwością dogadania się z każdym i umiejętnością dopasowania rozwiązań do potrzeb naszych klientów. Adaptatywność to nasze drugie imię, choć słowo to nie występuje w słowniku Worda.

 

Jeśli nie jesteś przekonany, skontaktuj się z nami. Aby Cię zachęcić (i pokazać, że zawsze gramy w otwarte karty) prezentujemy uproszczony cennik naszych usług:

O nas:

Strony internetowe: już od 1000 PLN*

Obsługa reklamowa online: już od 2000 PLN*

*cena netto, nie obejmująca usług zewnętrznych (np. domena, serwer).

 

Przykładowy zakres prac: zaprojektowanie strony na predefiniowanym silniku (np. Wix, Wordpress), wykonanie grafik, uzupełnienie przekazaną zawartością (w tym doradztwo w zakresie SEO), postawienie strony na serwerze własnym lub zewnętrznym, usługi serwisowe przez 3 mies.

*cena netto/miesiąc, nie obejmująca usług zewnętrznych (np. koszty dodatkowych kampanii na FB).

 

Przykładowy zakres prac: optymalizacja SEO (np. przepisanie zawartości i 100 standardowych opisów), uruchomienie i prowadzenie komunikacji przez social media, dodatkowe działania reklamowe raz w miesiącu, uruchomienie i obsługa kampanii SEM w ramach budżetu klienta. 

YEAH!NOT | Marketing internetowy i webdesign

© 2014 by YEAH!NET.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

bottom of page