top of page

Nasze realizacje:

Poniżej znajdziesz kilka naszych projektów z zakresu różnych działań sieciowych - od webdesignu i projektowaniu rozwiązań począwszy, na pełnej obsłudze reklamy w internecie skończywszy.

 

Wśród naszych projektów znajdziesz nie tylko kreacje wykonane dla dużych firm, ale także przykłady mniejszych, "szybkich" zleceń dla graczy dopiero wkraczających w świat internetu.

 

Jeśli chciałbyś, aby i Twoja firma się tu znalazła, sprawdź czym się zajmujemy w sekcji 'O nas' lub od razu skontaktuj się z nami.

 

Wbrew temu, co można by sądzić - nie gryziemy ;).

Webdesign i inne realizacje:

Tadeusz Ross to znany polski artysta, społecznik oraz były  Europoseł. Ekipa Yeah!nota była odpowiedzialna na stworzenie od postaw strony internetowej Europosła, jak również działa obecnie przy sztabie wyborczym kandydata na drugą kadencję. Jesteśmy odpowiedzialni za całość działań promocyjnych w internecie, w tym w szczególności za platofrmy social mediowe.

TadeuszRoss.pl

OrbCom

OrbCom.eu to strona brytyjskiej agencji researchingowej, zajmującej się pozyskiwaniem informacji ekonomicznych na zlecenie najbardziej znanych, światowych tytułów prasowych z dziedziny gospodarki i ekonomii. Strona została wykonana na silniku Wix - jest w pełni responsywna i skonfigurowana praktycznie bezobsługowo.

Orbcom.eu

Pełna obsługa:

Replikator.pl

Replikator.pl to pierwszy projekt naszej spółki. Sklep został przeorganizowany od podstaw zarówno jeśli chodzi o design, jak również o pełnię działań e-commerce i reklamowych (obejmujących media tradycyjne i internetowe, ze szczególnym naciskiem na social media oraz działania SEM i SEO). Obecnie projekt rozwija się samodzielnie.

Replikator.pl

Sklep.Maclife.pl

Sklep.Maclife.pl to sklep internetowy jednego z czołowych resslerów sprzętu Apple w Polsce. Ekipa Yeah!nota była odpowiedzialna za przygotowanie sklepu do re-launchu, w tym za działania SEM i SEO oraz zmiany w kodzie i designie strony. Obecnie sklep funckjonuje samodzielnie na popularnej platformie IAI-Shop.

Sklep.Maclife.pl

Gowork.pl

Gowork.pl to obecnie trzeci pod względem użytkowników serwis pracy w Polsce (wg. GEMIUS), a także firma zajmująca się szkoleniami i prowadząca szkołę policealną. Ekipa Yeah!nota była odpowiedzialna za ulepszenie funkcjonalności Opinii o pracodawcach, uruchomienie bloga, jak również za kanały social mediowe marki.

Gowork.pl

Europoseł Tadeusz Ross

BEKO Polska

BEKO to jeden z największych na świecie producentów urządzeń AGD i RTV. Ekipa Yeah!nota trzyma pieczę nad całością działań promocyjnych w internecie dla tej marki, ze szczególnym uwzględnieniem działań z branży e-commerce i komunikacji w social media. Pod tymi względami wspomagamy również BEKO w Czechach i na Słowacji.

Beko.com.pl

Miejsce na twój projekt!

Już od 2000 złSkontaktuj się z nami!

Już od 1000 zł. Skontaktuj się z nami!

Miejsce na twój projekt!

YEAH!NOT | Marketing internetowy i webdesign

OsteoFeet to centrum osteopatii i leczenia bólu kręgosłupa, zajmujące się również fizjoterapią. Profesjonalna kadra szybko uwalnia swoich pacjentów od bólu. Stworzona przez nas, responsywna strona na silniku Wix została również wypozycjonowana za pomocą matatagów oraz właściwego dobrania treści. 

OsteoFeet

Osteofeet.pl

Matras.pl

Matras.pl to znana, polska księgarnia internetowa, dla której zrealizowaliśmy filmy promujące plecaki, kręcone pod kątem wyświetlania na platformie YouTube. W ramach usługi nakręciliśmy filmy, przeprowadziliśmy montaż oraz dodaliśmy odpowiednie opisy i tablice. Dla klienta realizujemy obecnie kolejne projekty z zakresu filmowania i montażu video.

Matras.pl na YouTube

Dla personalnej trenerki Zofii Knittel przeprowadziliśmy pełną optymalizację SEO jej strony internetowej pod kątem najważniejszych dla niej słów kluczowych oraz pożądanego contentu. W ramach prac poprawiliśmy też nieco wygląd strony oraz zaproponowaliśmy dalsze działania, które mogą dodatkowo poprawić jej pozycję w wyszukiwarkach.

Zofia Knittel - Trener personalny

Zofia Knittel - trener personalny

Dla firmy Reinhold EXPO przygotowaliśmy strony internetowe dwóch dużych imprez targowych: Wrocław Sport Power oraz Franchising Fair. Strony zostały postawione na silniku Wordpress i zaoptymalizowane pod kątem SEO. W ramach działań dodatkowych przeprowadziliśmy również kampanię SEM w Google AdWords

Reinhold EXPO

Wrocław Sport Power

© 2014 by YEAH!NET.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

bottom of page